Тротуарная плитка и заборШирокий выбор товаров и услуг

Для чого потрібні парапети на паркан?

Під час будівництва огорожі в першу чергу необхідно подумати про захист огорожі від негативного впливу атмосфери. Важливо зауважити, що навіть бетонні плити та паркан із цегли потребують додаткової обробки, яка дає можливість відводити вологу від конструкцій. Парапети – саме те, що потрібне для таких цілей. З іншого боку, вони здатні одночасно виконувати кілька важливих завдань.

Навіщо потрібні парапети?

При зведенні огородження, з якого матеріалу Ви не хотіли б створити його: профлиста, бетону або цегли, паркан потрібно захистити від високого відсотку вологості.

Якщо йдеться про металеві огородження, волога, в такому випадку, створить ідеальні умови для корозії, а якщо говорити про бетонні та цегляні огорожі, вода може призвести до утворення тріщин, що незабаром може спричинити руйнування паркану.

Для того, щоб захистити паркан від можливої руйнації від мікротріщин, парапети для них необхідно купувати разом із будівельними матеріалами для конструювання огорожі.

До незаперечних переваг захисних планок або, як їх ще називають, відливів, можна віднести:

  • можливість виконувати декоративну функцію;
  • здатність зміцнювати конструкцію огорожі;
  • захист огорожі від дощової води

Для того, щоб захистити забірну конструкцію від негативного атмосферного впливу, можна використовувати такі види парапетів:

  • бетонні;
  • керамічні;
  • сталеві.

Взявши до уваги тип загородження, а також вибраних будівельних матеріалів для конструювання огорожі, Ви зможете вибрати той тип парапету, який буде в ідеальному поєднанні з усією конструкцією.

Парапети Ви можете замовити у нас! Звертайтесь, ми із задоволенням допоможемо підібрати Вам найкращі парапети на огорожу!

На верх

Написати нам
* поля обов'язкові для заповнення
Відправити